Profil-01
reg

REJESTRACJA
TELEFONICZNA

570 155 000

fizjoterapia, terapia naturalna, bioenergoterapia, reiki, medytacja

Aleksandra Langiewicz – terapeutka holistyczna łącząca klasyczną fizjoterapię z zabiegami terapii naturalnej i energetycznej. Jest certyfikowaną terapeutką Reiki, w trakcie kształcenia w zawodzie naturoterapeuty. W swojej pracy wykorzystuje zarówno koncepcje zachodnie jak i wschodnie. Fascynują ją prawa natury, na których oparta jest medycyna Chińska, a także Ajurweda – czyli wiedza o życiu.

 

Aleksandra jest również terapeutką psychosomatyczną i nauczycielką medytacji. Kurs nauczania medytacji ukończyła w swojej dwumiesięcznej podróży w Indiach. Organizuje warsztaty medytacyjne, zwiększające świadomość i prowadzące do zrozumienia wielowymiarowości istnienia. Pracuje korzystając z medycyny energetyczno-informacyjnej, kierując uwagę pacjenta na zrozumienie przyczyny choroby czy dysfunkcji, co bezpośrednio powoduje duży krok, często kluczowy do uzdrowienia.

 

„Nasze ciało ten wspaniały posłaniec życia, nie tylko wskazuje dokładnie, które postępowanie jest szkodliwe dla zdrowia, lecz również daje nam dokładną radę jak powrócić do harmonii z życiem i samym sobą” – Kurt Tepperwein

 

Nasze ciało posiada ogromny potencjał samoleczenia, gdy jest w pełni zintegrowane. A wyrazem zdrowia i wewnętrznej integracji jest odczuwana radość życia. Brak odczuwanej radości, poczucie braku sensu lub przewlekłe zmęczenie są poważnymi objawami zaburzenia wewnętrznej harmonii. Wielowymiarowość naszego istnienia wymaga wielowymiarowego i holistycznego podejścia, które znajdziecie w gabinecie u Oli.

 

Proponowane zabiegi obejmują działania fizjoterapeutyczne,  terapię psychosomatyczną, pracę z polem energetyczno-informacyjnym, zabiegi reiki, zabiegi pinopresury, akupresury, moksowania, indywidualne sesje medytacyjne i świadomości ciała.

Pracownia Zdrowia

JUŻ TERAZ MOŻESZ SPRAWDZIĆ JAK BARDZO POZYTYWNY WPŁYW NA CIAŁO MA WSPÓŁPRACA Z TYM TERAPEUTĄ

umów się na wizytę