Oczyszczanie energetyczne

Podróż do głębszego obszaru osobowości

W jaki sposób pracuję?

Po krótkim wywiadzie z Pacjentem wprowadzam go w stan połączenia z Jego Wyższym Ja, czyli Nadświadomością i mogę uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania dotyczące:
stanu zdrowia, czystości aury, bytów, podczepów, klątw, przekleństw, kontraktów, poprzednich wcieleń, czakr- ich oczyszczenia lub usunięcia i nie tylko.
Oczywiście nie wszystko podczas jednej sesji- ale często udaje się „dotknąć obszaru” , na którym Pacjentowi najbardziej zależy i który często ma duży wpływ na jego życie Tu i Teraz.
Sesja trwa od 1-1,5 godziny, podczas których wspólnie podróżujemy po zakamarkach jego Duszy, rozmawiając, dopytując, czasem „grzebiąc” w tym co nie do końca zrozumiałe. Pacjenci czasem poprzez wgląd w Siebie widzą obrazy, jeśli jednak nie widzą obrazów to czują…. a jeśli nie czują tego co do nich „przychodzi” to słyszą-każdy ma inny talent, za pomocą którego doświadcza rozmowy ze swoim Wyższym Ja.

Jak odnaleźć wewnętrzne dziecko?

Często brak świadomości, że ono jest i, że miłość zaczyna się od kochania siebie samego doprowadza do stanów depresyjnych i niskiego poczucia własnej wartości. Już podczas wywiadu wiadomo co trzeba zrobić aby pomóc komuś w pierwszej kolejności. Może to być również relacja- lub jej brak- z rodzicami….. To oni przekazują nam lub nie- system wartości, którymi kierujemy się w życiu- dlatego programy rodowe przekazywane od pokoleń, wzorce, przekonania, potrafią uwarunkować nasze życie. Bardzo ważne są tu wiara w to co robimy i zaufanie do mnie- jako do prowadzącej sesję. Pracuję tylko i wyłącznie z najpiękniejszą i najpotężniejszą wibracją miłości- bo to budulec każdej boskiej istoty- czyli każdego, kto do mnie przychodzi. Pomagam odnaleźć Pacjentowi to, co pozwoli mu na wkroczenie na drogę samouzdrowienia.

Nasz team

Spotkaj się z ekspertem

Już teraz możesz sprawdzić jak bardzo pozytywny wpływ na ciało ma ta terapia!

Zadzwoń i umów się na wizytę: tel. 570 155 000