Sesje BARS i Access Energetic Facelift

Sesje BARS i Access Energetic Facelift

Zobacz BARS na filmie …

Sesja BARS™

BARS to podstawowy zabieg manualny metody Access Consciousness®, – sesja bioenergetycznej akupresury, pobudzenia 32 punktów na głowie, które odpowiadają za różne aspekty naszego funkcjonowania w życiu.

Dotyczą indywidualnego potencjału, pieniędzy, nastroju, zdrowia, procesu starzenia się, radości i seksualności, ciała, kontroli, spokoju. Pracując na punktach BARS uwalniamy nagromadzone myśli, nastawienia, uczucia, emocje, oceny i osądy, które przeszkadzają nam w codziennym funkcjonowaniu, ale często ujawniają się również w procesie zmiany i utrudniają przejście przez nią z lekkością.

Jak to działa?

Zabieg rozładowuje elektromagnetyczny komponent, który sami generujemy w naszym polu energetycznym, kiedy w połączeniu z ograniczeniami, blokadami i wzorcami myślowymi innych na nasz temat, tworzymy ocenę siebie i sytuacji w jakich się znajdujemy. Wówczas stale powtarzamy pewne doświadczenia, a nawet jeśli zdarzenia się zmieniają, to nie zmienia się nasze własne nastawienie do siebie.

Specjaliści neurobiologii zarejestrowali zmiany w falach mózgowych, które przechodzą ze stanu beta do alpha w ciągu 1,5 godzinnej sesji. Tak więc bez wysiłku osiągamy stan umysłu, w którym jedynie sporadycznie znajdujemy się podczas sesji głębokiej medytacji.

Czy możesz sobie wyobrazić, jakie to odczucie?

Sesja BARS jest bez ingerencyjnym rozładowaniem nagromadzonych podświadomych napięć. Dzięki temu wzrasta nasz wewnętrzny spokój, stajemy się mniej reaktywni w sytuacjach, którym do tej pory pozwalaliśmy wyprowadzać nas z równowagi. BARS w bardzo wielu przypadkach uwalnia od stanów głębokiej depresji, nadpobudliwości, przewlekłego stresu, uzależnień, traum ciała, niesamowicie pobudza kreatywność. Zyskasz dostęp do swojego własnego potencjału i pokładów świadomości – na tyle, na ile sobie pozwolisz.

Kto wie – może się „ tylko” zrelaksujesz, a może zmieni się całe Twoje życie…, otrzymasz tyle, ile jest w stanie przyjąć.

Najbardziej odczuwalne efekty następują po 3-4 tygodniach od pierwszej sesji.

Sesja Access Energetic Facelift®

Kiedy podarujesz sobie Access Energetyczny Facelift®, pomożesz swojemu ciału pozbyć się ograniczających punktów widzenia, przekonań, wzorców i projekcji, które na nie nakładałeś. Dodatkowo zasilasz ciało odżywczą energią, której ono najbardziej potrzebuje. Jeśli będziesz gotów na otrzymanie wszystkiego, co sesja może Ci zaoferować efekty przekroczą Twoje oczekiwania.
Zabieg ten działa odmładzająco i regenerująco na komórki całego ciała, może zmniejszać objawy starzenia, przywracać blask twarzy, wygładzać i rozjaśniać skórę.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

  • Twoja twarz będzie wyglądała zdecydowanie młodziej i nabierze blasku.
  • Odejdzie codzienne zmęczenie i uczucie przepracowania.
  • Poczujesz ogromny przypływ witalności i energii życiowej.
  • Poczujesz przypływ radości.
  • Uwolnisz ciężkość z ciała. Poczujesz się lekka niezależnie od wagi.
  • Poprawisz krążenie, usprawnisz procesy trawienne.

Dla kogo?

Zabieg ten można wykonywać bez względu na wiek, płeć, wygląd i oczekiwania.
Proces Access Facelift może być wspaniałym uzupełnieniem i wsparciem dla wszystkich zabiegów kosmetycznych oraz może kilkukrotnie zwiększać ich działanie. Najciekawszym jest to, że działa nie tylko na twarz, ale w obrębie całego ciała.
Jest to zaproszenie dla tych, którzy wbrew projekcjom tej rzeczywistości dotyczącym nieuchronnych zestarzeń i kategoryzacji wiekiem, chcą zaprosić do swojego ciała inne możliwości.

Proces Manualny Facelift® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała przyznawany w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

Nasz team

Spotkaj się z ekspertem

Już teraz możesz sprawdzić jak bardzo pozytywny wpływ na ciało ma ta terapia!

Zadzwoń i umów się na wizytę: tel. 570 155 000