Karolina
reg

UMAWIANIE WIZYT

502 828 285

psycholog975@icloud.com

Psycholog

Nie ma jednej ścieżki.
Nie ma nawet właściwej ścieżki.
Jest tylko Twoja ścieżka.

Proponuję rodzaj terapii opartej na najnowszych badaniach nad funkcjonowaniem mózgu, dzięki której osoby cierpiące są w stanie odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Oferuję wsparcie psychologiczne dla osób doświadczających trudności w życiu (smutek, lęki, stres, napady paniki etc.), w sytuacjach kryzysowych lub pragnących poprawić jakość swojego życia.

Udzielam konsultacji w gabinecie oraz on-line, które dopasowane są do osobistych potrzeb Klientów.

W swojej praktyce postrzegam każdą osobę w sposób wielowymiarowy – holistyczny – stan umysłu wpływa na nasze zdrowie i odwrotnie. Kiedy poddajemy się przygnębieniu, rozdrażnieniu lub zbyt silnie odczuwamy negatywne emocje lub stres – zaczynamy popadać w coraz większą spiralę negatywnych konsekwencji. Kiedy pogrążeni jesteśmy w smutku, coraz trudniej nam normalnie funkcjonować. Wszystkie te negatywne aspekty często oddziaływują na nasz dobrostan.

Pomagam zrozumieć skąd pochodzą zaburzenia somatyczne, dolegliwości, które utrudniają nam funkcjonowanie.
W relacji z klientem dostrzegam jego indywidualność i pomagam odkryć jego własny potencjał.

PRZEKONANIA: to zbiór informacji, które niesiemy w sobie. Czym one są? “Dostaliśmy” je od naszych rodziców, dziadków, nauczycieli, przyjaciół, znajomych, szefów…. Ciekawe, że pozytywne informacje, komplementy na swój temat zazwyczaj sabotujemy – doszukujemy się w nich “drugiego dna”. Za to każdą krytykę, złośliwą aluzję zabieramy – choć nas boli i wyrządza nam krzywdę. Zaczynamy nad nią rozmyślać, nie daje nam spokoju. I choć tego nie chcemy, pakujemy do naszego “worka” – bagażu doświadczeń na swój temat. Jest nam z tym źle, coraz gorzej. Trudne sytuacje, na jakie napotykamy w trakcie życia zaczynamy interpretować przez “zniekształcony” już pryzmat własnego JA. Czujemy się coraz gorzej, nie wiedząc dlaczego. Pomagam znaleźć wszystkie “szkodliwe” przekonania na własny temat. I zostawić je, “oddać” tym, którzy nam je “podarowali” – często wyłącznie z własnych egoistycznych, “zaburzonych” pobudek.

Zapraszam do kontaktu

Adres gabinetu:

PRACOWNIA ZDROWIA
Przyjaźni 58/4u
53-030 Wrocław

piątki: 15:00 – 20:00
soboty w godz.: 10:00-18:00
Płatność: karta płatnicza, kredytowa, Blik, gotówka, Revolut, wcześniejszy przelew

Pracownia Zdrowia

JUŻ TERAZ MOŻESZ SPRAWDZIĆ JAK BARDZO POZYTYWNY WPŁYW NA CIAŁO MA WSPÓŁPRACA Z TYM TERAPEUTĄ

umów się na wizytę