NataliaK
reg

REJESTRACJA
TELEFONICZNA

570 155 000

fizjoterapia z pasją

Natalia Kolat – Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Głód wiedzy i chęć dalszego rozwoju zaowocowały podjęciem studiów z zakresu medycyny osteopatycznej na poznańskiej Akademii Osteopatii.

Do terapii podchodzi w sposób holistyczny – nie skupiając się jedynie na zgłaszanych przez pacjenta objawach, a poszukując pierwotnego źródła problemu, aby za pośrednictwem różnorodnych powiązań anatomicznych i fizjologicznych oraz odpowiednio dobranych metod pracy skutecznie wspomóc powrót pacjenta do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, z dużą troską i empatią, czerpiąc ze swojej pracy radość, a także motywację do dalszego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Najczęściej pracuje z pacjentami cierpiącymi z powodu bólu i zawrotów głowy, bólu mięśni, kręgosłupa i stawów obwodowych, z pacjentami urazowymi, z zaburzeniami ze strony układu pokarmowego i innymi dysfunkcjami układowymi. Dzięki współpracy z akademicką drużyną siatkówki rozumie także specyfikę urazów w sporcie, a także chęć szybkiego powrotu zawodników do pełnej sprawności.

Wykształcenie i kwalifikacje:

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – magister fizjoterapii
Akademia Osteopatii w Poznaniu – aktualnie
Masaż tkanek głębokich
Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty
Terapia czaszkowo-krzyżowa w praktyce fizjoterapeuty
Napięciowe bóle głowy
Skręcenie stawu skokowego – postępowanie osteopatyczne
Problemy bólowe stawu kolanowego i biodrowego w koncepcji PNF.

Czym jest osteopatia?

Osteopatia jest systemem postrzegania człowieka w aspekcie biopsychospołecznym, opartym na mocnych fundamentach, które zaszczepił jej twórca Andrew Taylor Still. Nie ma tu redukcjonizmu i rozkładania na pojedyncze elementy.

Ciało stanowi jedność, a każda zmiana w obrębie jakiejś struktury lub funkcji dotyczy całego organizmu jako nierozłącznej całości. Osteopata holistycznie podchodzi do organizmu, reguluje procesy i dąży do ich optymalizacji oraz poprawy zdrowia.

Pracownia Zdrowia

JUŻ TERAZ MOŻESZ SPRAWDZIĆ JAK BARDZO POZYTYWNY WPŁYW NA CIAŁO MA WSPÓŁPRACA Z TYM TERAPEUTĄ

umów się na wizytę