UrszulaHofman

UMAWIANIE NA TRENING

661 191 123

Trenerka i instruktorka Judo

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorką judo, wielokrotną multimedalistką Mistrzostw Polski we wszystkich grupach wiekowych, brązową medalistką Mistrzostw Europy Młodzieży, multimedalistką Pucharów Świata Seniorów, reprezentantką Polski na Universiadzie.

Ula sama o sobie pisze w taki sposób:

 Wieloletnie uprawianie sportu wyczynowego pozwoliło mi zdobyć ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy nad własnym ciałem – pozwala mi to zrozumieć jak wiele różnych słabości na co dzień pokonujemy w życiu, a dzięki temu by być lepszym w dowolnym jego aspekcie.

        Do każdego ze swoich podopiecznych pochodzę indywidualne we współpracy z zaleceniami fizjoterapeuty. Dużą uwagę zwracam na prawidłowe wzorce ruchowe. Dbałość o szczegóły i prawidłowe wykonanie ćwiczeń jest jednym z najważniejszych elementów pracy. W pracy z podopiecznym łączę różne metody treningowe, techniki oddechowe, koncentracji uwagi oraz budowania pewność siebie, bo to ona jest dziś tak ważna dla każdego kto chciałby ze sobą czuć się lepiej z dnia na dzień i doskonalić się w każdej dziedzinie życia, bo do robienia praktycznie wszystkiego wykorzystujemy nasze ciało i dlatego bardzo wierzę w to, że umiejętne podejście do ćwiczeń, umożliwia wzrost nie tylko sprawności fizycznej, ale i emocjonalnej czy społecznej niosąc wiele korzyści.

Zapraszam więc na indywidualny trening próbny. Sprawdzimy wspólnie skąd zaczynamy i ustalimy dokąd zmierzamy.

Ula Hofman

Zapraszam do kontaktu

Pracownia Zdrowia

JUŻ TERAZ MOŻESZ SPRAWDZIĆ JAK BARDZO POZYTYWNY WPŁYW NA CIAŁO MA WSPÓŁPRACA Z TYM TERAPEUTĄ

umów się na wizytę