Uzdrawianie energetyczne

Skuteczna uzdrawianie energetyczne

Renata Dutkiewicz – certyfikowany praktykiem wielu metod uzdrawiania energią, min.

  • ThetaHealing,
  • absolwentka kursów Dwupunktu – Matrycy Energetycznej I i II stopnia,
  • Ho’oponopono,
  • Psychotroniki,
  • szkoleń 5Praw Natury (Nowa Medycyna Germańska).

Z wykształcenia jestem magistrem Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych oraz licencjonowanym marketingowcem z zakresu Zarządzania Biznesem, a z zamiłowania już od najmłodszych lat interesuję się ezoteryką i rozwojem duchowym człowieka.

Metodyka

W swojej praktyce pracuję również takimi metodami, jak: Soul Body Fusion, metoda J. Silvy, rosyjska medycyna informacyjna oraz numerologia. Moje umiejętności postrzegania pozazmysłowego (ESP – Extra Sensory Perception) rozwijały się od dzieciństwa – wglądy w światy astralne, doświadczenia z OBE, zdolności synestezji i jasnowidzenia. Od dzieciństwa pogłębiam swoją wiedzę w tych dziedzinach oraz wykorzystuję ją pomagając innym odzyskać zdrowie w każdym aspekcie ich życia.

Posiadam zdolność postrzegania osób, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni w sposób pozazmysłowy, co pozwala mi znaleźć przyczynę danej sytuacji czy choroby tam gdzie nie radzi sobie medycyna konwencjonalna. Pracuję z każdym Klientem bez względu na to z jakim problemem do mnie przychodzi. Każdy człowiek jest dla mnie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju gdyż widzę w Nim boską Istotę obdarzoną niezwykłymi przymiotami.

W czym mogę pomóc?

W mojej pracy staram się przede wszystkim uzmysłowić to swoim Klientom, jak wspaniali i wartościowi są. Ponadto oczyszczam aurę, całą energetykę ludzkiego ciała, usuwam podczepy energetyczne (Dusze, byty energetyczne, uroki, klątwy, złogi mentalne i emocjonalne) i odsyłam je do czystego światła miłości. Pracuję wyłącznie z wibracja miłości gdyż jest to budulec ciała każdej Istoty.

Nasz team

Spotkaj się z ekspertem

Chcesz czuć się lepiej niż się czujesz?
Sprawdź jak bardzo korzystna może być dla Ciebie wizyta u naszego terapeuty.

Zadzwoń i umów się na wizytę: tel. 570 155 000