Mariusz
reg

REJESTRACJA
TELEFONICZNA

570 155 000

Bioenergoterapia, hipnoterapia.

Mgr inż. Mariusz Łabęta , Mistrz bioenergoterapii, wieloletni wykładowca bioenergoterapii w Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu, członek komisji egzaminacyjnej bioenergoterapii Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i Ogólnopolskiej Izby Bioenergoterapii i Radiestezji, wiceprzewodniczący Komisji Branżowej Bioenergoterapii i Radiestezji Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.
Jego powinnością jest wykonywanie zawodu bioenergoterapeuty w sposób nie budzący kontrowersji, z wielką pokorą i szacunkiem dla chorych, w oparciu o rzetelną wiedzę dotyczącą tego co robi i pokazywanie im, że to oni są najważniejsi.
Uniwersalność stosowanej przez niego metody zaawansowanej bioenergoterapii opiera się poza uzdolnieniami, na konkretnej technice pracy oraz dbałości o narzędzie pracy, którym sam jest. Dzięki połączeniu tych elementów oddziaływanie terapeutyczne jest skuteczne i zauważalne w obszarze fizycznym, emocjonalnym, mentalnym, na poziomie uczuć i poziomie duchowym.

Wykształcenie i kwalifikacje:

Absolwent między innymi Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończył Zawodowy Kurs Bioenergoterapii w Akademii Terapii Naturalnych we Wrocławiu, posiada III Mistrzowski stopień Reiki, ukończył kurs Metody Silvy oraz roczny kurs Tai-Chi Chuan w stylu Yang.

Zakres terapii:

Hipnoterapia w przypadku uzależnień i zaburzeń emocjonalnych takich jak lęki, kompulsywne objadanie się, ogryzanie paznokci i temu podobne.

Pracownia Zdrowia

JUŻ TERAZ MOŻESZ SPRAWDZIĆ JAK BARDZO POZYTYWNY WPŁYW NA CIAŁO MA WSPÓŁPRACA Z TYM TERAPEUTĄ

umów się na wizytę