RC1

REJESTRACJA TELEFONICZNA

570 155 000

Masażysta i trener

mgr Rafał Czapliński – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie kształcił się w zakresie nauk medycznych, o zdrowiu oraz o kulturze fizycznej, a dodatkowo też w obszarach odnowy biologicznej.

Jako masażysta i trener robi to co kocha, poprawiając kondycję fizyczną i psychiczną swoich podopiecznych. W wolnym i zawodowym czasie uprawiając naturalne formy ruchu, na przykład wspinając się na drzewa, czy też ćwicząc jogę oraz parkour, nie omijając przy tym siłowni, sauny i kąpieli w lodzie. Jako specjalista uznaje, że tylko holistyczne podejście da naturalnie zdrowe efekty na lata. Kształcąc się w obszarach nie tylko ruchu i masażu, ale też hobbystycznie z zakresu oddechu, dietetyki, psychologii, naturoterapii, chętnie dzieli się swoją wiedzą całościową, kompleksowo wspierając podczas masażu lub treningu.
Chętnie pomaga dobrać innych specjalistów, kiedy jest taka indywidualna potrzeba, wiedząc w których tematach ktoś inny pomoże bardziej od niego.

Specjalizuje się w masażu sportowym, tkanek głębokich, a techniki z tym związane potrafią pozytywnie zaboleć, aby długofalowo redukować ból, który towarzyszy Ci w codzienności. Oczywiście wykonuje też masaże klasyczne.
Masaż relaksacyjny, to za to przyjemna chwila odprężenia, poprawiająca kondycję fizyczną i psychiczną. Nie znajdziesz tutaj bezcelowego “miziania” dłońmi po plecach. Przyjemne z pożytecznym.

W jego ofercie znajdziesz również masaże z wykorzystaniem baniek chińskich, gorących kamieni wulkanicznych, ale też sprzętu do akupresury. Za to podczas masażu całościowego nie zostaną pominięte stopy i dłonie, które mają tak wiele tysięcy ważnych zakończeń nerwowych.

W jego gabinecie możesz też szukać pomocy treningowej, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Także jeśli potrzebujesz konsultacji edukacyjnej, rozpisania planu treningowego, czy też wykonania próbnego treningu mającego na celu naukę poprawnych technik konkretnie dostosowanych ćwiczeń, to jego gabinet stoi dla Ciebie otworem również w tym zakresie usług.

Ból to informacja, a ciało to sieć połączeń. Czasem nas boli, bo któryś mięsień jest za słaby, czasem bo któryś jest zbyt napięty i potrzebuje konkretnego dotyku oraz rozciągnięcia, a czasem sprawa jest jeszcze bardziej połączona, wręcz psychosomatyczna. Pozwól specjaliście odczytać informacje z Twojego ciała,
a poza pomocnym dotykiem, otrzymasz też ruchowe zadanie domowe, aby móc pomagać sobie też poza gabinetem. Odpowiednio dobranymi ćwiczeniami dbasz, aby ból, który zostawiasz w Pracowni Zdrowia, powracał jak najrzadziej.

Zapraszam do kontaktu

Pracownia Zdrowia

JUŻ TERAZ MOŻESZ SPRAWDZIĆ JAK BARDZO POZYTYWNY WPŁYW NA CIAŁO MA WSPÓŁPRACA Z TYM TERAPEUTĄ

umów się na wizytę