Zahariasz-370
reg

REJESTRACJA
TELEFONICZNA

570 155 000

techniki osteopatyczne, chiropraktyczne, manipulacje powięziowe oraz pinoterapie

Zachariasz Pryga – absolwent wydziału Fizjoterapii AWF w Krakowie, miłośnik sportu i holistycznego podejścia do zdrowia. Jako rehabilitant sportowy współpracuje m.in. z zawodnikami Kadry Narodowej Lekkiej Atletyki, pomaga także w przygotowaniach zawodników uprawiających sporty walki, zarówno trenujących zawodowo, jak juniorów i amatorów tej formy ruchu.

Ciągle rozwija swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kongresach oraz kursach. Dodatkowo kształci się w Akademii Osteopatii. Reprezentuje pogląd, że dzisiejsze akademickie podejście do Pacjenta jest niekompletne, a diagnozy stawiane są pochopnie z dużym marginesem błędu, dlatego poszukuje terapii wielopłaszczyznowych. Każda dysfunkcja, czyli problem z którym przychodzi Pacjent, jest inna tak jak każdy z Pacjentów jest wyjątkowy, dlatego tylko komplementarna wiedza z zakresu Anatomii, Biochemii, Biomechaniki, Psychologii, Dietetyki oraz Fizjologii człowieka pozwala na profesjonalne oraz indywidualne podejście do Pacjenta.
Zachariasz traktuje ciało, jako współzależny system, dzięki takiemu podejściu jest w stanie zaradzić dolegliwościom mającym różne przyczyny i podłoże.

W swojej praktyce wykorzystuje głownie techniki osteopatyczne, chiropraktyczne, manipulacje powięziowe oraz pinoterapie – polską metodę terapeutyczną lek med Radosława Składowskiego

Pracownia Zdrowia

JUŻ TERAZ MOŻESZ SPRAWDZIĆ JAK BARDZO POZYTYWNY WPŁYW NA CIAŁO MA WSPÓŁPRACA Z TYM TERAPEUTĄ

umów się na wizytę