MK

REJESTRACJA TELEFONICZNA

570 155 000

Neuroscience and Epigenetics trainer of emotions
Trener pracy z emocjami

W swojej praktyce opieram się na przekonaniu, że znajomość emocji i prawidłowe ich obsługiwanie jest kluczem do zdrowia. Jestem trenerem pracy z emocjami. Pomagam poukładać własne emocje a także usunąć blokady emocjonalne.

Umiejętność zarządzania energią emocji jest niezwykle istotna w naszym życiu. Emocje mają realny wpływ na nasze zdrowie, codzienne wybory i zachowania. Jeśli nie zostaną prawidłowo przeżyte i zasymilowane mogą stać się źródłem wielu chorób. Utykają wówczas w ciele jako blokady emocjonalne.

Ciało jest mapą naszego umysłu. Reakcja ciała na każdą przeżywaną przez nas emocję jest zawsze prawdziwa. Dlatego inspiruję swoich pacjentów do bycia uważnym (mindfulness)
na to, co wydarza się w umyśle i ciele. Rozbudzam potrzebę słuchania, rozumienia i akceptacji samego siebie.

Ponadto pomagam pozbyć się napięć, stresu oraz odbudować poczucie własnej wartości i pewności siebie. Wspieram rozwój umiejętności takich jak motywacja, koncentracja, determinacja, wytrwałość, wyznaczanie i realizacja celów, radzenie sobie z porażkami.

Współpraca z dziećmi jest dla mnie wyjątkowa i stanowi trzon mojej działalności. Dzieci to moi najlepsi nauczyciele. Zawodowo pracuję z dziećmi i młodzieżą wspierając ich rozwój emocjonalny i mentalny od ponad 20 lat.

Będąc równolegle zawodowym artystą-muzykiem znacząco pogłębiłam sferę mojej wrażliwości i uważności. Stanowi to znaczące wsparcie podczas rozpoznawania potrzeb innych.

Pracę z emocjami łączę z elementami treningu mentalnego. Takie połączenie w terapii sprawia, że ma ona znacznie głębszy i szerszy zakres działania.

Pracuję z dużą uważnością, delikatnością i absolutną obecnością dla swoich pacjentów. Budowanie relacji opartych na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa jest fundamentem w mojej pracy i w moim życiu.

Wykształcenie i doświadczenie:

  • Neuroscience and Epigenetic trainer of emotions – Orinoko Szkolenia i Doradztwo Opole
  • Certyfikowany Trener Mentalny Juniorów – ATM Jakuba B. Bączka Warszawa
  • Magister Sztuki, Muzyk – Instrumentalista – Akademia Muzyczna Wrocław
  • Przygotowanie pedagogiczne – Akademia Muzyczna Wrocław
  • Wykładowca warsztatów,
  • Dyplomowany nauczyciel gry na gitarze z 20 letnim doświadczeniem, (efekty pracy – osiągnięcia o zasięgu krajowym i międzynarodowym w pracy z dziećmi i młodzieżą)
  • Gitarzystka, pedagog, juror konkursów muzycznych,
  • Właścicielka ponad 3 kilogramów:) dyplomów z kursów, szkoleń i warsztatów dotyczących rozwoju osobistego, emocji, pracy z dziećmi i młodzieżą,

Zapraszam do mojej przestrzeni EMOCJI.

Pracownia Zdrowia

JUŻ TERAZ MOŻESZ SPRAWDZIĆ JAK BARDZO POZYTYWNY WPŁYW NA CIAŁO MA WSPÓŁPRACA Z TYM TERAPEUTĄ

umów się na wizytę