Marlena Matusiak

REJESTRACJA
TELEFONICZNA

570 155 000

Dźwiękoterapia, misy tybetańskie, misy kryształowe, gongi, didgeridoo.

Marlena Matusiak – naturoterapeutka, dźwiękoterapeutka i nauczycielka gry na misach i gongach, terapeutka metodą Reiki (zabiegi stacjonarne o na odległość).

Marlena pracuje z pełnym oddaniem dla potrzebujących. W dźwiękoterapii stosuje wibrację dźwięków mis tybetańskich i kryształowych, gongów i didgeridoo. Wykonuje masaże dźwiękiem prowadzące do głębokiego rozluźnienia, uwolnienia od napięć psychicznych i fizycznych oraz zmniejszenia stanów lękowych. Wibracje dźwięku wpływają na zwiększenie odporności i witalności organizmu oraz na poprawę koncentracji. Wspierają przemianę materii, normują ciśnienie, obniżają rytm serca i poprawiają krążenie. Pobudzają naturalne mechanizmy wspomagające regenerację, w tym po doznanych urazach i przebytych zabiegach. Metoda działa kompleksowo i harmonizująco na poziomie ciała, umysłu, emocji, ducha.
Poza indywidualnymi masażami Marlena prowadzi relaksację dla grup przy wykorzystaniu dźwięku, w tym w formie koncertów.

WYKSZTAŁCENIE I KWALIFIKACJE
Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej kierunek naturoterapia. Absolwentka kursu nauczycielskiego masażu misami i gongami, wcześniej ukończyła cykl kursów masażu misami wg metody Petera Hessa, masażu gongami i didgeridoo. Posiada II stopień Reiki. Ponadto jest również absolwentką między innymi Uniwersytetu Wrocławskiego.

Pracownia Zdrowia

JUŻ TERAZ MOŻESZ SPRAWDZIĆ JAK BARDZO POZYTYWNY WPŁYW NA CIAŁO MA WSPÓŁPRACA Z TYM TERAPEUTĄ

umów się na wizytę