MartaPochojka

REJESTRACJA TELEFONICZNA

570 155 000

Naturoterapeutka

Nazywam się Marta Pochojka i jestem naturoterapeutką, specjalizuję się w refleksoterapii stóp.

Refleksoterapia jest naturalną metodą leczenia, za pomocą której wspomagamy regulację sił życiowych organizmu.
Jest odmianą medycyny naturalnej, kompleksowo zajmującej się człowiekiem i jego energią.
Historia refleksoterapii liczy wiele tysięcy lat i jest wypróbowaną i cenioną metodą wspierania zdrowia w różnych kulturach.

Jest to metoda leczniczego masażu, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała Terapia uciskowa punktów reflektorycznych stóp powoduje reakcje fizjologiczne, które stymulują potencjał samouzdrawiania organizmu.

Celem tego zabiegu jest takie oddziaływanie na pacjenta, dzięki któremu odzyska on fizjologiczny stan równowagi, a co za tym idzie i zdrowie. To nie refleksolog leczy – organizm leczy się sam. Terapeuta tylko pomaga mu naturalnie i prawidłowo funkcjonować – eliminować toksyny i odblokowywać meridiany.

Zgodnie z tradycją medycyny chińskiej organizm ludzki funkcjonuje prawidłowo dzięki swobodnemu przepływowi energii życiowej (chi) przez kanały, nazywane również ścieżkami energetycznymi lub meridianami. Jeżeli dojdzie do zastoju energii w meridianach, to krążenie energii zostanie zaburzone i rozpoczyna się proces chorobowy.

W refleksologii stóp człowiek – poprzez ciało, psychikę i ducha– traktowany jest jako całość. Często nasze stłumione emocje, praca, stres czy ciężkie przeżycia blokują przepływ siły życiowej i zaburzają prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Pojawiają się wówczas wszelkiego rodzaju bóle, choroby, nerwice, bezsenność, stres, chroniczne zmęczenie – a właśnie stopy jako pierwsze najczęściej sygnalizują zbliżającą się chorobę.

Ponieważ stopy stanowią mikrokosmos naszego organizmu, poprzez precyzyjne uciskanie odpowiedniego punktu na stopie można oddziaływać na powiązany z nim organ – jest to masaż serca, płuc, nerek i innych narządów wewnętrznych wykonywany poprzez stopy.

Reakcje pacjentów są bardzo pozytywne, efekty pozabiegowe nawet jeśli nie są widoczne odrazu (choć zdarza się) to działają długofalowo.
Najistotniejsza jest współpraca między terapeutą, a pacjentem i wcielanie w życie porad mających na celu poprawę zdrowia i zmianę chorobotwórczych nawyków.

Jestem absolwentką Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, ukończyłam kurs z akupresury i moksoterapii meridianów, wzięłam udział w VII Narodowym kongresie Naturoterapii.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie leczenia i profilaktyki zdrowotnej naturalnymi metodami. Jeśli również Twoje zdrowie jest dla ciebie cenne zapraszam Cię na spotkanie, abyśmy wspólnie wybrali metodę terapii.

Nr tel celem rejestracji: 570 155 000, zapraszam serdecznie.

Zapraszam do kontaktu

Pracownia Zdrowia

JUŻ TERAZ MOŻESZ SPRAWDZIĆ JAK BARDZO POZYTYWNY WPŁYW NA CIAŁO MA WSPÓŁPRACA Z TYM TERAPEUTĄ

umów się na wizytę